středa 5. srpna 2015

Barbora Šťastná: Jak jsem sebrala odvahu


Znáte Šťastný blog Báry Šťastné? Ne? Teď máte jedinečnou příležitost to napravit. Po úspěšné Šťastné knize přichází na trh novinka Jak jsem sebrala odvahu.


Taky máte někdy strach? Nemyslím ten hýčkaný strach z hororu v televizi, ale takové ty každodenní úzkostné stavy? Ze zubaře, finančního úřadu, dopisu od soudu, z nemoci? Strach, že jste zapomněli vypnout žehličku, že vám ukradli peněženku s doklady, že ten zmeškaný hovor od třídní učitelky znamená nějakou hroznou kalamitu? Anebo z toho, že se provalí, že nic neumíte a jste úplně příšerná matka? Tak i o tomhle je tahle kniha. Kromě toho je ale i o odvaze, díky které můžeme dělat a zažívat nečekané. Když se totiž přemůžeme a dodáme si ji, můžeme si třeba skvěle popovídat s úplně neznámým člověkem. A víte, jak se vám uleví, když najdete odvahu nebýt na chvíli perfekcionistou a šprtem, který dělá vše na jedničku, ač ho to strašně vyčerpává? A co teprve když přemůžeme strach a řekneme své první NE, anebo když poprvé požádáme o pomoc a ono se nám jí dostane? Změnit náš pohled na svět můžou úplně obyčejné věci – třeba velký klobouk na hlavě nebo vši ve vlasech našich dětí. A nejhezčí chvíle dne se může objevit v okamžiku, kdy ji čekáme nejméně.


Zbytek textu najdete na blogu knihkupectví Neoluxor – díky za příjemné chvíle s recenzním výtiskem.


Hodnocení: 90%Barbora Šťastná: Jak jsem sebrala odvahu
·         Nakladatel: Motto
·         ISBN: 978-80-267-0439-3, EAN: 9788026704393
·         Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, 12 × 19 cm, česky
·         Rozměry: 12 × 19 cm
·         Rok vydání: 2015 (1. vydání)

1 komentář:

  1. Tahle kniha vypadá skvěle :) Od autorky si už dlouho chci něco přečíst, ale pořád nějak není čas. Rozhodně jsi mě ale nalákala! .)

    OdpovědětVymazat